Skip to content Skip to footer

Başlıyoruz

Mustafa ve Mehmet Boyar şehrin içinde bir apartman dairesinde tek nakış makinasıyla tekstil sektörüne adım attı. Nakosan adını verdikleri bu ufak şirket ile Denizli’de nakış alanında öncü oldular.

1986

Yeni Teknoloji

Gelişen teknolojiye duyarsız kalmayıp, eski mekanik nakış makinalarına son sistem elektronik makinalar ekliyorlar.

1991

2002

Üretim Sürüyor

nakosan4 (1)

Başarılı süreçte oluşan taleplerle bünyelerine konfeksiyonu da ekleyip ürün üretimine geçiliyor.

Fabrika Oluyoruz

Yeni yatırımlarla artan kapasite daha büyük bir alanı gerektirdi. Nakış parkuru ve konfeksiyon bandıyla yeni yerlerinde üretime devam edildi.

2004

2015

2015

Baskıda Da Varız

İhtiyaçlarına yönelik yeni teknolojilere yatırım yapma zamanıydı ve dijital baskı makinasını üretimlerine dahil ettiler. Son sistem pigment dijital baskı alanında Türkiye’de ilklerden oldular.

Büyümeye Devam Ediyor

Nakosan, tamamlayıcı daha iyi hizmet anlayışıyla havlu, bez dokuma parkurunu kuruyor. Bu yatırımlarla uluslararası yeni pazarlara yelken açıyor.

2016

2017

Durmak Yok

İhracatın açtığı kapılarla pazardaki payını arttırmayı hedefleyip, son teknoloji triko makinalarıyla Denizli’de tek triko üreticisi oldu.

2017

Daha Büyük Alan

Farklı alanlardaki üretime yönelik çoğalan makina parkuru ve yaratılan istihdam artık daha büyük bir fabrika binası gerektirdi ve Bozburun’da 10.000m2 lik yeni binasında üretim son hızıyla sürüyor.

2021

01 08